Прикордонники затримали 15 мігрантів з Білорусі

Прикордонники затримали 15 громадян з Близького Сходу, які намагалися перетнути кордон України та Білорусі. Мігранти намагалися потрапити в Україну під виглядом туристів.

zatrymannya mihrantiv z Bilorusi
Прикордонники затримали мігрантів з Білорусі Фото: ДПСУ

"Державна прикордонна служба України запобігла спробі іноземних громадян з Близького Сходу потрапити в Україну з Республіки Білорусь. В більш ніж вигадану мету поїздки сьогодні вони намагалися перетнути кордон в пункті пропуску в Чернігівській області", - йдеться в повідомленні пресслужби ДПСУ.

Зазначається, що іноземці приїхали в прикордонний пункт рейсовим автобусом з Мінська. Вони заявили, що прямують в Україну з метою туризму.

"Проте в ході додаткової перевірки охоронці кордону з'ясували, що іноземці, серед яких чотири підлітки, кілька тижнів тому прилетіли в столицю Білорусі і відразу ж попрямували в Гродненську область", - йдеться в повідомленні.

Іноземці заявили, що вони після того, як подивилися "пам'ятки" на заході Білорусі, вирішили відвідати Україну.

"Мандрівники запевняли, що в нашій країні їх найбільше цікавлять види Львівської області. Саме зі Львова вони, здавалося б, планували повернутися додому. Однак такий туристичний маршрут не переконав правоохоронців і не став підставою для підтвердження мети їх подорожі", - розповіли прикордонники.

Також було встановлено, що більшість із зазначених осіб мали паспорти, видані практично в один період, у вересні – жовтні цього року.

Військовослужбовці Держприкордонслужби прийняли рішення щодо не пропуску та повернення мандрівників до Республіки Білорусь, адже вказані особи не мали підстав для в'їзду на територію України.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, в ніч на суботу білоруські військові службовою машиною намагалися зруйнувати тимчасове загородження на кордоні із Польщею. Мігранти також застосували щодо польських служб сльозогінний газ, який отримали від білоруських силовиків.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини