Прикордонника викрито під час одержання 2100 євро хабара

19.05.2020 13:45

За процесуального керівництва військової прокуратури Чернівецького гарнізону повідомлено про підозру інспектору одного з відділів прикордонної служби Чернівецького прикордонного загону за фактом вимагання та отримання неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України).

За даними слідства, старший сержант одержав через свого співслужбовця 2100 євро хабара за сприяння мешканцям прикордонних районів у безперешкодному переміщенні через державний кордон України поза митним та прикордонним контролем тютюнових виробів до Румунії, а також невжиття передбачених законом заходів щодо припинення такої діяльності.

Наразі тривають першочергові слідчі дії, вирішуються питання щодо обрання запобіжного заходу та відсторонення від займаної посади.

Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні здійснює територіальне управління ДБР, розташоване у м. Хмельницький, оперативний супровід – Головне управління військової контррозвідки департаменту контррозвідки СБУ у взаємодії з відділом внутрішньої та власної безпеки по Чернівецькому прикордонному загону Управління ВВБ «Захід» Державної прикордонної служби України.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X