Причетна до підробки екологічних показників підлегла Шубіна отримала підвищення

У Мінекоенерго масово скорочують ефективних працівників. Очільники структури також оприлюднили наміри скоротити власне виробництво електроенергії та купувати її в Росії та Білорусі. А ще – якнайменше продавати до ЄС. Тож на чий млин ллють воду очільники енергетичного відомства? І які інтереси відстоюють? З’ясовувала Наталія Мальцева.

У розмові з журналістами в.о. міністра Віталій Шубін висловив припущення, що наявність численних виконувачів обов’язків замість повноцінних директорів на держпідприємствах пов’язана з випробувальним терміном. Хоча тут таки сам нагадує про закріплену нормативно-правовими актами практику у 3 місяці. Тож пообіцяв журналістам розібратись, чи дійсно мають місце порушення і хто має за це відповідати.

Відхрестився Віталій Миколайович і від протиправного звільнення фахівця з екологічних питань Оксани Мороз.

Безпосередньо по пані Мороз – це не було моє рішення. З першого дня, коли я прийшов в міністерство, я сказав: люди, якщо в когось є запитання, мої двері завжди відкриті. Питання інших підрозділів – то відповідальність профільних заступників. Звісно, вони давали якісь рекомендації. Яким чином вони збирали інформацію – це була якась інсайдерська інформація, чи то за кавою, чи від керівників безпосередньо цих підрозділів”, – зазначив чинний голова енергетичного відомства.

Натомість три посадовці, яких пані Мороз “упіймала” на підробках у Національному плані скорочення викидів – Олександра Козловська, Володимир Новик і Віталій Кушніров – зберегли свої посади. Ба більше, пані Козловську ще й підвищили до директора департаменту.

Козловська Олександра Олександрівна (на фото: зліва) Фото: Мінекоенерго
Кушніров Віталій Андрійович Фото: Мінекоенерго
Новик Володимир Анатолійович (на фото - другий зліва) Фото: Мінекоенерго

Варто також пригадати скандальне звільнення директора “Енергоатому” Юрія Недашковського, на захист якого встали всі профспілки, а в самому Міністерстві навіть не змогли пояснити, за що звільнили ефективного керівника.

Тож в цілому картина вимальовується досить невтішна: стратегічно важливе для країни відомство фактично паралізоване через відсутність легітимного менеджменту держпідприємств та незрозумілу політику команди новоспеченого “в.о.”.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини