Причал — незаконний: ексдепутата Київради Паладія упіймали на порушенні

ДП «Реєстр судноплавства України», яке веде облік причалів та інших гідротехнічних споруд, підтвердило, що причал, який колишній депутат Київради Сергій Паладій побудував на березі Дніпра на Видубичах, — незаконний.

paladiy pisok 3
Фото: СтопКор

У відомстві проєкт не бачили та не погоджували. Про це йдеться у відповіді ДП на лист журналістів «Стоп корупції».

Paladiy
Причал, який Паладій установив на березі Дніпра, незаконний Скрин: СтопКор

Зазначимо, що ексдепутат Київради Сергій Паладій організував на Видубичах у Києві незаконний бізнес.

Він захопив земельну ділянку на березі Дніпра, розгорнув там будівництво причальної станції, щоб надалі складувати пісок.

Додамо, що активісти ВГО «Стоп корупції» неодноразово виїжджали на місце, викликали водну поліцію та зверталися за фактами порушень із боку Паладія до Голосіївської окружної прокуратури.

Сергій Паладій – ексзаступник голови комісії Київської міської ради з питань освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту. Водночас він є директором ТОВ «ФІНІНТЕЛЕКТ-ПЛЮС», що належить Паладій Ірині Миколаївні та заробляє на вантажному річковому транспорті та видобуванні піску, гравію, глин і каоліну.

Компанія Паладіїв фігурує у двох кримінальних справах. Одна з них стосується податкових махінацій, а друга пов’язана із загибеллю машиніста буксира на робочому місці: тоді вибухнув паливний бак.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини