Пряма трансляція: всі дороги перекриті, вибухи кожну секунду – подробиці й кадри трагедії в Ічні

09.10.2018 11:06

В радіусі 16 км від епіцентру вибуху в Ічні перекриті всі дороги, вибухи чуються досі. Відзначається, що рано-вранці 9 жовтня, о третій годині, почали вибухати боєприпаси недалеко від міста Ічня, яке в Чернігівській області.

Вже вранці рятувальники, поліція та інші служби почали евакуювати людей та перекрили всі дороги до міста в радіусі 16 км. Про це повідомляє "Діалог.UA".

У місто прибув пожежний танк, який вже приступив до роботи по ліквідації пожежі. За даними рятувальників, на місце прибудуть ще чотири танки, а також цистерни з водою. З міста і околиць евакуйовано понад 10 тисяч осіб. На місці вже відкрито штаб з ліквідації наслідків на чолі з начальником Генерального штабу Збройних сил України.

Ічня повністю відключена від газу і електрики на час роботи рятувальників. На місці працюють понад 300 рятувальників і близько 60 машин, які будуть брати участь в ліквідації. До виїзду готові сім пожежних поїздів, які надані "Укрзалізницею".

Відзначається, що прокуратура вже порушила кримінальну справу за статтею "Службова недбалість", винуватцям загрожує до семи років позбавлення волі. На щастя, поки немає ніякої інформації про жертви.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини