Пройшов канцелярію, але до конкурсу ще не допущений – голова ВККС Сергій Козьяков про можливе підвищення Чванкіна

18.10.2019 10:30

Процедури допуску ще не було, документи кандидата лише пройшли канцелярію – саме так прокоментував подання одіозним суддею Чванкіним пакета документів до ВККС голова комісії Сергій Козьяков.

«Можу сказати, що тільки зараз надійшли документи від всіх, хто бажає взяти участь у конкурсі, а це не тільки судді, а й науковці», – повідомив пан Козьяков.

За словами очільника Вищої кваліфікаційної комісії, зараз відбувається реєстрація, наразі 1050 кандидатів надіслали до ВККС документи на 364 вакансії.

«Буде процедура допуску спочатку. Вона відбудеться через певний час, я навіть не можу сказати, коли. Це формальні документи – чи є стаж, чи є освіта тощо. А після цього, власне, буде конкурс. Так от, процедури допуску ще немає. Якщо ви на сайті побачили – то цей кандидат пройшов канцелярію», – наголосив пан Сергій.

За словами Козьякова, процес відбору ще не розпочався

Активісти «Стоп корупції» подали звернення до Адміністрації Президента України з проханням розібратися в ситуації. Тож чи вийде в одіозного родича екс-регіонала Сергія Ківалова обдурити систему? «СтопКор» стежитиме за перебігом подій.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини