Проєкт журналістських розслідувань “Стоп корупції” транслюватимуть два одеські телеканали

03.03.2020 14:11

Відтепер сюжети журналістських розслідувань проєкту "Стоп корупції" виходитимуть на таких телеканалах як "ІНШИЙ" та "ЮЖНАЯ ВОЛНА". Договір про трансляцію терміном на один рік було укладено 17 лютого 2020 року в місті Одесі.

Відтепер програму транслюватимуть два одеських телеканали Ілюстрація: СтопКор

"Стоп корупції" – це проєкт незалежних журналістських розслідувань, який показує реальну картину корупційних схем та зловживань українських чиновників. Програма виходить двічі на тиждень, а над випусками працює ціла команда фахівців – редактори, журналісти, оператори, режисери монтажу.

Координатор організації, а також заслужений журналіст України Роман Бочкала впевнений, що розслідування журналістів – дієвий інструмент у боротьбі з корупцією

"Один з наших найголовніших інструментів у протидії корупції – це робота в інформаційному полі. Наше безпосереднє завдання полягає у зниженні рівня цього явища на теренах України", – розповів він в ефірі телеканалу "ЮЖНАЯ ВОЛНА"

Роман Бочкала розповів про проект в ефірі телеканалу "ЮЖНАЯ ВОЛНА" Фото: скріншот

Чому це важливо.

Шеф-редактор випусків Оксана Кодунова впевнена, що найважливішим для команди журналістів-розслідувачів є результат, а не популярність. Щось таке, що може дійсно змінити на краще життя пересічного громадянина.

"На сьогодні "СтопКор" досягнув тієї висоти, коли ми пожинаємо плоди своїх розслідувань. У нас є репутація чесної та справедливої команди. Насамперед, як не дивно, ми змогли цього досягнути завдяки регіонам. Насправді ми не женемося за славою та популярністю, найважливішим для нас є результат. Ми не робимо розслідування заради розслідування. Нам важливо добитись правди", – зазначає вона.

Шеф-редактор "СтопКору" Оксана Кодунова

Особливість проєкту – в прискіпливій увазі до проблем на місцях.

"Саме тому, що ми беремось за будь-яку історію, ми дуже часто їздимо містами та селами. У журналістів інших проєктів усе це, як правило, лишається на потім (це не критика, ні). Тому що всім цікаві топчиновники, оточення президента, міністри тощо. Наш же досвід показує, що корупційне павутиння, яке плетуть у невеликих містах, часто масштабніше, ніж міністерське", – розповідає Кодунова.

Зазначимо, що саме з Одеського регіону ледь не найбільше дзвінків та звернень надходить на гарячу лінію ГО "Стоп корупції".

Проблема корупції є наболілою темою для одеситів Фото: СтопКор

"Ми жартували, що час уже відкривати в Одесі свій корпункт – так багато там випадків", – наголошує шеф-редактор.

Про нових партнерів.

На телеканалі "ІНШИЙ" програма транслюватиметься у стандарті мовлення HDTV (1080p). Цілодобова трансляція охоплює місто Одесу та Одеську область. В ефірі зазвичай транслюються програми для дітей та дорослих, захоплюючі розслідування (відтепер і "Стоп корупції"), альтернативна точка зору на головні події, проєкти нового формату та інтерв’ю з відомими персонами. Телеглядачі мають змогу дивитися програми й передачі телеканалу "ІНШИЙ" у всіх доступних інтернет-форматах та стандартах. Аналогове і цифрове телебачення (DVB-C), за каналами інтернет-технології IPTV, а також використовуючи різноманітні мультимедійні додатки.

"ЮЖНАЯ ВОЛНА" – теж регіональний цілодобовий телеканал, створений в Одесі та ліцензований для мовлення у кабельних і цифрових сітках у форматі FULL HD. Програми висвітлюють усі сфери життя та діяльності країни, міста й регіонів: новини державної, обласної, місцевої влади, події у сфері освіти та охорони здоров’я тощо. Своєю особливістю телеканал називає відсутність в ефірі сцен насильства, расову та гендерну толерантність.

Розслідування "Стоп корупції" на цих телеканалах глядачі зможуть побачити 1 раз на два тижні, а журналісти проєкту робитимуть спеціальні репортажі про Одесу та Одеську область.

Журналісти програми вже зібрали матеріали для першого спецвипуску Фото: СтопКор

Інтерв'ю Романа Бочкали для телеканалу "ЮЖНАЯ ВОЛНА":

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини