Провінційний «Тищенко»: ресторан заступника голови Врадіївської ОТГ працює в локдаун

26.04.2021 15:56

Працівники врадіївського ринку вийшли на акцію протесту проти нерівних умов під час локдауну. Підприємці обурені: їм працювати заборонили, натомість ресторан заступника голови ОТГ працює. Про це повідомила керівниця Врадіївського відокремленого підрозділу ВГО «Стоп корупції» Світлана Бунієвська.

Фото: СтопКор

«Засідала комісія, яка заборонила будь-які заходи. Тобто почався карантин, і всім забороняється торгувати. Але 3, 6 та 7 квітня у ресторані «Вікторія» відбувалися масові гуляння і торгівля. Людей обурило те, що 6-го і 7-го числа викликали поліцію, але поліція не могла зайти до цього закладу — ресторану «Вікторія», — розповіла врадіївська активістка.

Підприємцям заборонили торгувати навіть просто неба. Вони приїхали з сіл у базарний день – у четвер, утім базар був зачинений. Селяни  прийшли до селищного голови – просили відкрити базар. До них приєдналась і частина місцевих депутатів.

Сільський голова повідомив, що торгувати дозволено тільки офіційним підприємцям і лише 1 день на тиждень – у неділю.

«Чому ресторан Ханагяна працював, а ми – ні?» — не розуміють селяни.

Вони звинувачують селищного голову у підтримці бізнес-інтересів свого заступника.

Активісти повідомили, що сам заступник голови ОТГ і не приховує, що його заклад працює з порушенням карантинних вимог. На засіданні комісії сам Ханагян Юра сказав: «Що ми там вторгували? 21 000».

Голова ОТГ порадив людям у разі виявлення порушень карантину телефонувати до правоохоронців. Чим викликав регіт серед селян, адже вони не вірять у те, що заможні порушники карантину можуть бути покарані.

«Ми повідомили вам, поліції — і який результат? Ви ж усі стоїте горою за Ханагяна! Он же поряд із вами стоїть головний корупціонер, - вказали люди на заступника мера, який вийшов разом з очільником ОТГ. - Поділили людей на білих і чорних: одним можна, а другим – ні!»

Учасники акції протесту заявили, що будуть збирати підписи для звільнення скандального заступника селищного голови Ханагяна.

Зазначимо, «СтопКор» повідомляв про скандальне призначення заступником голови Врадіївської ОТГ скандального місцевого землевласника.

Як з’ясували місцеві активісти,  згідно з паспортом громади Врадіївської селищної ради за 2020 рік, ресторан «Вікторія» на 150 місць належить пану Ханагяну.

З Паспорта громади Врадієвської селищної ради. Фото: СтопКор

Натомість у декларацію про доходи єдиний в ОТГ ресторан заступник мера внести забув.

Інформація викликала жваве обговорення у соціальних мережах.

«20 років Ханагян Ю. знущався з селян, називав "баранами", крив матом та залякував, а ще дозволяв собі бити простих "роботяг", але це він робив із селянами. А Врадіївка —  молодці, хай знає, що не дадуть творити такий "безпрєдєл", який він звик творити по селах багато років. Це тільки перший депутат зрозумів, за кого він проголосував, дуже скоро всі депутати це зрозуміють і "озвучать", якщо вони чесні та не такі, як він, бо не може народ терпіти таке беззаконня. Ханагян Ю. рвався до влади, бо має гроші, які вкрав у селян, привласнивши майно, та роками користується паями, а оренду не платить, але ще хоче кругом "керувати". Але він забув, що врадіївчани, якщо потрібно буде, повстануть та захистять себе. І вже з'явилися перші іскорки, скоро полум'я загориться, що тоді? Весь район стежить за подіями, дякуємо, Світлано Михайлівно, що люди знають про ситуацію у Врадіївці».

«Потрібно збирати народ і робити перевибори, Москаленко зрадив людей і підтримує Ханагяна», - коментують користувачі соціальних мереж.

Світлана Бунієвська зазначила, що у активістів є чимало інформації про корупцію в органах місцевого самоврядування.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини