Проти прозорості? Громрада лісівників Львівщини судитиметься з журналістом “СтопКору”

Члени Громадської ради при Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства заявили про намір прибрати зі свого складу журналіста та активіста “Стоп корупції” Віктора Паласа. Усе через те, що він знімав на камеру засідання ради.

rada zasidannja Lviv
Засідання Громради лісівників Львівщини Фото: СтопКор

Громадська рада при Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства хоче виключити зі складу Віктора Паласа, журналіста, активіста відокремленого львівського підрозділу ГО “Стоп корупції”. Про це заявив він сам. Причина: деякі представники Громради виступили проти того, щоб їхня робота була публічною.

“Це справжнє свавілля! І порушення Конституції України!" — зазначив активіст.

Палас фільмував зібрання Громради Львіщини. Відео оприлюднив на сторінці у Facebook.

Те, що активіст знімав роботу Громадської ради, обурило її деяких членів. Після обрання голови ГР питання, щоб заборонити Паласу знімати, поставили на порядок денний. Це рішення підтримали. "Але як вони могли таке зробити? У затвердженому графіку роботи такого не було! Вони просто показали своє невігластво", — зазначив Палас. "Я наголосив, що вони не мають повноважень мені забороняти відеофіксацію, бо це передбачено Конституцією. Деякі члени перевищили свої обов’язки, бо не мали таких повноважень! Робота Громадської ради має бути публічною та відкритою!” — додав Віктор Палас.

Попри рішення більшості заборонити Паласу фільмувати — він продовжив це робити. "Я сказав їм, що їхнє рішення протиправне. Вони сказали, що подадуть на мене до суду. І натякнули: "Якщо не враховуватимеш нашу позицію, то ми виключимо вас зі складу Громради!" Ось такі погрози лунали проти мене", — зазначив Палас.

Додамо, нині Громадська рада включає 35 членів.

Як повідомляли раніше, кримінальні провадження щодо привласнення грошей, які ініціював активіст “Стоп корупції”, поліція не розслідує вже не перший рік. Тепер у ситуацію втрутяться детективи ДБР.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини