“Проти держав, які свідомо поширюють дезінформацію, необхідно запроваджувати санкції”, – Ірина Фріз

28.01.2020 18:57

Нардеп від "ЄС" Ірина Фріз, вважає, що треба ввести відповідальність за розповсюдження дезінформації на державному рівні.

Дезінформація на рівні керівництва держави – це зброя, яка врешті решт загрожує цивільним громадянам. Проти держав, які свідомо поширюють дезінформацію, необхідно запроваджувати санкції.

Про це заявила народний депутат з фракції "Європейська Солідарність" Ірина Фріз під час обговорення питань публічної дипломатії викликів у сфері інформації та комунікації в Брюсселі.

"Під час обговорення з послом Таджаном Ілдемом, помічником Генерального Секретаря НАТО з питань публічної дипломатії викликів у сфері інформації та комунікації, підняла питання про введення відповідальності щодо розповсюдження дезінформації на державному рівні.

Зокрема, збиття літака PS 752 спочатку було на офіційному рівні владою Ірану трактовано як технічний збій. Лише згодом вони визнали, що наш літак було збито ракетами", – зауважила Фріз, передає "Прямий".

"Сьогодні влада Ірану відмовляється передати українській стороні "чорні скриньки", на яких може міститись інформація про те, що командир екіпажу звертався по допомогу. Відповідно, ми можемо говорити, що інформація про "технічний збій" також була поширена свідомо, щоб спробувати приховати факт знищення пасажирського літака", – додала вона.

Фріз повідомила, що Таджан Ілдем підтримав її пропозицію і підкреслив, що винні мають бути притягнені до відповідальності в результаті неупередженого розслідування.

Народний депутат нагадала, що і у випадку з пасажирським літаком MH-17, і з PS-752 – їх було збито російською зброєю.

"Настав час говорити щодо застосування санкцій проти Росії в контексті розповсюдження нею зброї, що несе загрозу цивільним громадянам", – додала вона.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини


X