Протистояння в Одеському медуніверситеті триває: Аймедов і Дубініна хакнули сайт вишу

03.09.2018 16:30

Одеський національний медичний університет - щороку готує близько тисячі спеціалістів чи не найважливішої професії для порятунку людей. Та за два місяці до нового навчального року керівництво університету незаконно захопили. Розв’язувати цей конфлікт колектив вишу вирішив законним шляхом – через суд.

Легітимного ректора колектив Одеського медуніверситету зможе обрати на наступних виборах керівника. А до цього часу співробітники призначили пана Запорожана головою Вченої ради університету. Але прихильники Аймедова і Дубініної з такими рішеннями не згодні: після зборів група невідомих заблокувала вхід до будівлі ректорату.

Та й це ще все. Як виявилось, поки весь педагогічний та науковий колектив розбирався у ситуації, що склалася, пані Дубініна влаштувала й собі збори. А матеріал про підсумки нелегітимного зібрання виклали на офіційному сайті медуніверситету. Наразі роботу сайту намагаються відновити та розібратися щодо втручання сторонніх осіб.

І попри це вже наступного дня – 1-го вересня сотні першокурсників у новеньких білих халатах розпочали своє навчання в Одеському медичному університеті. А «СтопКор» стежитиме за ситуацією і обов’язково повідомлятиме вам розвиток подій. Усі подробиці гучної справи – у відео:

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини