Протести в Мінську: білоруського силовика звинуватили в зґвалтуванні

23.09.2020 11:52

Один з мешканців Мінська розповів телеканалу “Настоящее время” про те, як його зґвалтував один з “ОМОНівців”. За його словами, він навіть не брав участь у протестах, а лише проходив повз.

Bilorus protesti
Фото: tut.by

Про це повідомляє Gordonua.com.

Він припускає, що зазнав насилля з боку старшого за званням співробітника ОМОН. Чоловік сказав, що в день затримання не брав участі в мітингу, а лише проходив повз. В автозак його помістили ще з п'ятьма людьми.

Телеканал зазначає, що чоловік надав медичну довідку, яка підтверджує його слова, і попросив не називати імені і не показувати обличчя з побоювань за безпеку. Зараз цей чоловік перебуває поза межами Білорусі.

За його словами, в автозаку затриманих весь час били. "Спершу по ребрах і по голові, поки ти стоїш. Коли ти падаєш, тебе б'ють по спині, по ногах, по руках", – уточнив він.

Силовики змушували затриманих співати гімн Білорусі лежачи на підлозі обличчям униз "і чомусь пісню [групи "Кино" Віктора] Цоя "Перемен", розповів він.

"Усе це тривало якийсь час. Ну а потім, як я вже розповідав, наказали розблокувати телефон. Розрізали шорти ззаду ножем. Ніж знайшли у одного із затриманих співробітники ОМОН. Потім я побачив – ну так, злегка повернувся – і побачив, що [омонівець] проводить якісь маніпуляції з палицею. Він попросив у когось із присутніх презерватив. Йому передали. Він надів його на палицю і різко вставив мені в задній прохід. Було дуже боляче. Я перекинувся. Напевно, я кричав, відразу й не згадаю, що відбувалося. Дістав ногою в обличчя, ну і потім, власне, мене повернули в початкове положення", – описав чоловік те, що сталося.

Він повідомив, що в автозаку його доправили в СІЗО у провулку Окрестіна. Звідти його відвезли в лікарню швидкої допомоги в Мінську.

"Мене оглянули лікарі, зробили деякі процедури. У мене у висновку написано, що розрив прямої кишки, там можна все детально прочитати, травматичного характеру. Далі з цими паперами я за кілька днів пішов до Слідчого комітету з адвокатом. Там дав докладні свідчення. Потім мене викликали ще раз на додаткове опитування. Ну і за деякий час я вирішив виїхати", – резюмував потерпілий.

Як повідомляв “СтопКор” раніше, Лукашенко заявив, що Україна планує знищити Білорусь.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X