До протестувальників під НБУ приєднались націоналісти та ветерани АТО (відео)

28.11.2019 15:09

Представники Добровольчого Руху ОУН та ветерани АТО приєднались до масштабної акції протесту, що вже третій тиждень поспіль триває під Національним банком України.

"Вони виступають проти російських банків в Україні. В цілому, кількість невдоволених зростає", – розповів із місця події правозахисник ГО "Стоп корупції" Ігор Бондарчук.

До акції під НБУ приєднались представники Добровольчого Руху ОУН Фото: "СтопКор"

Нагадаємо, що протестувальники вимагають відставки очільника НБУ Якова Смолія та його заступниці Катерини Рожкової. До мітингарів приєдналося вже понад 10 громадських організацій, представники металургійних підприємств з Дніпропетровської, Запорізької та Кіровоградської областей, а також небайдужі громадяни.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, у Нацбанку змінили курс української гривні з 28 грн/дол на 24 грн/дол для того, щоб штучно продемонструвати надприбутки в майбутньому. Це ставить під реальну загрозу економічну безпеку всієї України. У зв'язку з цим суд зобов'язав слідчого СБУ внести відомості про злочини посадових осіб фінансової установи, Якова Смолія та його заступників, зокрема, йдеться про державну зраду. Крім того, в ДБР вже розпочали слідство.

Зі свого боку НАЗК надіслало офіційне подання до Офісу Президента України. У ньому йдеться про порушення головою Нацбанку Яковом Смолієм процесу декларування та виявлення численних правопорушень, пов'язаних із корупцією.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини