До протестувальників під НБУ приєднались націоналісти та ветерани АТО (відео)

Представники Добровольчого Руху ОУН та ветерани АТО приєднались до масштабної акції протесту, що вже третій тиждень поспіль триває під Національним банком України.

"Вони виступають проти російських банків в Україні. В цілому, кількість невдоволених зростає", – розповів із місця події правозахисник ГО "Стоп корупції" Ігор Бондарчук.

До акції під НБУ приєднались представники Добровольчого Руху ОУН Фото: "СтопКор"

Нагадаємо, що протестувальники вимагають відставки очільника НБУ Якова Смолія та його заступниці Катерини Рожкової. До мітингарів приєдналося вже понад 10 громадських організацій, представники металургійних підприємств з Дніпропетровської, Запорізької та Кіровоградської областей, а також небайдужі громадяни.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, у Нацбанку змінили курс української гривні з 28 грн/дол на 24 грн/дол для того, щоб штучно продемонструвати надприбутки в майбутньому. Це ставить під реальну загрозу економічну безпеку всієї України. У зв'язку з цим суд зобов'язав слідчого СБУ внести відомості про злочини посадових осіб фінансової установи, Якова Смолія та його заступників, зокрема, йдеться про державну зраду. Крім того, в ДБР вже розпочали слідство.

Зі свого боку НАЗК надіслало офіційне подання до Офісу Президента України. У ньому йдеться про порушення головою Нацбанку Яковом Смолієм процесу декларування та виявлення численних правопорушень, пов'язаних із корупцією.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини