Протести під Кабміном тривають: активісти “Стоп корупції” звернулись до Гройсмана

23.05.2019 13:47

23 травня в Києві біля будівлі Кабінету міністрів України активісти "Стоп корупції" провели мирну акцію протесту, в ході якої звернулись до прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.

Головною метою було заявлено привернути увагу високопосадовців до можливого вчинення нотаріальних правопорушень посадовцем державної служби категорії "А", т.в.о. Державного секретаря Міністерства екології та природних ресурсів України Олени Гаврилюк.

Також мітингувальники вимагали провести перевірку за фактами зловживання службовим становищем та відсторонити Гаврилюк від посади.

За словами активістів, Гаврилюк на власний розсуд звільняла та поновлювала на посадах працівників міністерства, проводивши конкурси на заміщення вакантної посади, а також "з корисливих мотивів задля особистого збагачення, зловживаючи посадовими повноваженнями шляхом постановки підпису на фінансових документах, встановила собі особисто необґрунтовано завищену надбавку у розмірі 70% до посадового окладу".

Заявивши про свої вимоги, активісти подали письмове звернення до Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана з проханням здійснити негайну перевірку та прийняти рішення відповідно до законодавства України, зокрема, "відкрити кримінальне провадження щодо Гаврилюк О.С".

Зазначимо, що вже другий день поспіль правозахисники приходять до Кабміну стосовно цього питання. "СтопКор" й надалі стежитиме за ситуацією.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини