Прослуховують телефони та каратимуть за резонанс: як каховська поліція “мститься” активістам за справу Чебукіна (фото)

Активіст каховського осередку ГО "Стоп корупції" Олег Глоба заявив, що його телефон почали прослуховувати у зв'язку зі справою Володимира Чебукіна. Про це пан Глоба повідомив під час розмови з журналісткою "СтопКору". 

Незаконне прослуховування активіст почав підозрювати після публікації на своєму Youtube-каналі відео з брифінгу начальника ГУНП Каховки. У сервісному центрі це підтвердили.

"Я був першим, хто виклав брифінг в Інтернет, перебував у перших рядах, ставив багато запитань", – пояснює підвищену до нього увагу Глоба.

Олег Глоба впевнений, що його телефон почали прослуховувати. Фото: скриншот

Окрім того, журналістам "СтопКору" стало відомо, що каховські правоохоронці планують "мститися" активістам за вчинений резонанс у вбивстві Чебукіна. Найбільш помітних учасників протестів "закриватимуть" тихо, викликатимуть по одному, коли вщухне хвиля публічного розголосу та звинувачуватимуть у вандалізмі.

Володимир Чебукін був поранений вночі 1 січня. Лікарі два дні намагалися врятувати йому життя, але Чебукін помер зранку 3 січня. З його тіла під час операції витягли 15 куль, іще кілька, за словами хірурга, залишалися всередині.

Нині слідство відкрило доступ до фотографій речей загиблого.

"З фото чітко видно, що стріляли у спину. Я знаю, що зараз свідки справи, серед яких ексдружина Вови та Тимур Мунтян, доставлені у Херсон на допит", – прокоментував "СтопКору" Олег Глоба.

Він додав, що нове обурення охопило людей, коли стало відомо, що один з фігурантів події Портной заходив у збройну інтернет-базу під своїм іменем у той час, коли вже був відсторонений від роботи. Зараз активісти в очікуванні результатів допитів підозрюваних та планують зібратися на їхнє оголошення.

Нагадаємо, у вбивстві 26-річного Володимира Чебукіна підозрюють експрацівника міліції Юрія Кашнікова та нинішнього співробітника каховського відділку поліції Олександра Портного.

Раніше "СтопКор" писав, що поліція дала слідству хід лише під тиском громадськості та завдяки масовим протестам. До втручання активістів та створеного резонансу каховські правоохоронці намагалися зам'яти справу, маніпулювали фактами, а з матеріалів зникали докази.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини