Прорвався з боями: депутата на Харківщині не допускали до комісії на водоканалі

В Ізюмі на Харківщині 8 лютого депутату міської ради Юрію Козлову не дозволяли потрапити на територію комунального підприємства, щоб долучитися до депутатської перевірки. Обранцю довелося викликати поліцію. Про це розповів голова Ізюмського відокремленого підрозділу ГО «Стоп корупції» і депутат міськради Юрій Козлов.

Роботу Ізюмського водоканалу перевіряє депутатська комісія. Скріншот: СтопКор

Депутат Юрій Козлов прибув до комунального підприємства «Ізюмводоканал» з метою взяти участь у депутатській комісії, яка здійснює перевірку роботи підприємства. Утім  представники адміністрації водоканалу зачинили вхід до підприємства.

«Чи входить до ваших обов’язків обмежувати доступ депутатів до водоканалу? Хто дав таку задачу - не пускати?» - питали антикорупціонери диспетчера і юрисконсульта водоканалу, який зустрічав членів робочої групи.

«Зі злочинною метою не дати депутату міської ради Юрію Козлову бути присутнім при роботі депутатської комісії у водоканалі, адміністрація за підтримки секретаря міськради Петрова, порушуючи норми закону, намагались не допустити депутата на територію підприємства. Розцінюю це як провокацію. Ймовірно, знову було зрежисовано спробу спровокувати протиправні дії з боку  депутатів-опозиціонерів. Не вийшло. Викликано поліцію. Складено протокол. Прийнято заяву. Депутат Ю.Козлов продовжив виконувати свої депутатські обов’язки», - розповідає антикорупціонер у своєму фейсбуці.

Після виклику поліції Юрія Козлова допустили до комісії. Стопкорівець зазначив, що хоче контролювати роботу комісії і розслідувати протиправні дії, які довели ізюмський водоканал до стану банкрутства.

Депутатська перевірка роботи Ізюмського водоканалу має на меті проаналізувати роботу комунального підприємства для об’єктивної оцінки ціноутворення на воду для населення.

Зазначимо, під час тарифних протестів опозиційні до мера депутати Ізюма, зокрема Юрій Козлов, відстояли скасування  здорожчання розцінок на воду у місті. Рішення виконкому про підвищення ціни на воду призупинено. Також було призначено провести депутатську перевірку і створити робочу групу для ціноутворення на послуги водоканалу.

«Платні послуги – невідомо як формуються… У послугах водовідведення більш як 50 відсотків – це оплата праці. 10 000 грн - середня зарплата, вони вважають, що мало! Протягом 6 років підприємство зазнає збитків, а собі вони виплачують хорошу зарплату… Коли ми запропонували провести аудит – вони злякалися», - обурюється депутат.

Козлов зазначив, що необхідність підвищення вартості кубометру води до 59 грн не має економічного підґрунтя. На його думку, обґрунтована вартість – не вище 35 грн за кубометр.

Юрій Козлов назвав КП «Ізюмводоканал» «бюджетним наркоманом», який хоче перекласти відповідальність за безглузду господарську діяльність на жителів і місцевий бюджет.

Зазначимо, опозиційні до міської влади Ізюма депутати ініціювали проведення позачергової сесії міської ради.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини