Проросійський чиновник із Житомирщини хоче “сховати” кримський бізнес за спинами атовців

04.01.2020 16:42

Перший заступник голови Житомирської облдержадміністрації Володимир Федоренко намагається відвернути увагу громадськості від скандальних фактів про його дружину, які нещодавно стали відомі. Активісти ГО "Стоп корупції" викрили її на веденні бізнесу в окупованому Криму просто у розпал українсько-російської війни.

Федоренко не розгубився, і вже наступного дня після опублікованого нами матеріалу оголосив про патріотичний гранд-тур Житомирщиною. Перший заступник ЖОДА братиме участь у презентації книги "Доба нескорених: Поступ нації" разом з автором Ярославом Марищенком та героями історії – бійцями АТО.

Заступник голови Житомирської облдержадміністрації Володимир Федоренко

У такий спосіб одіозний чиновник хоче відволікти увагу від скандалу з кримським бізнесом своєї дружини, переконаний активіст "Стоп корупції" Олександр Ігнатьєв.

"Замість того, щоб хоч якось висловити свою позицію і дати пояснення щодо матеріалів громадського розслідування, за інформацією з наших джерел в правоохоронних органах, Федоренко звернувся до недоброчесних правоохоронців, щоб ті допомогли поквитатись з громадськими діячами, які розкривають "темні плями" його біографії", – пише Ігнатьєв на своєму сайті.

Поки керівництво Житомирської області не поспішає підтримати свого представника, його взявся захищати заступник голови Олевської ОТГ Олександр Ніколайчук.

"Знаю Володимира Федоренка як прогресивного керівника з чітко вираженою патріотичною позицією", – написав він у коментарі в соцмережі.

Втім, Ніколайчук не вперше захищає скандальних та корумпованих діячів. Зокрема, "СтопКор" раніше писав про його співпрацю з незаконними бурштиновими копачами.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X