Проректор ОНМедУ скоїла замах на злочин на другий день після призначення – заява

27.07.2018 12:32

Журналісти «СтопКору» продовжують відстежувати події, що відбуваються в Одеському медичному університеті після звільнення ректора. Нашій знімальній групі вдалось дізнатись, що одним з перших наказів в.о. ректора Костянтина Аймедова став наказ від 24.07.2018 №529-л про призначення на посаду проректора Дубініної В.Г.

Проте, як повідомляють з місця подій співробітники університету, свій перший день роботи, 25.07.2018, новопризначений проректор Дубініна почала із тиску на юристів ОНМедУ.

«25 липня 2018 року в.о. ректора ОНМедУ Аймедов запросив мене до конференц-залу ректорату, де були присутні щойно переведена на посаду проректора Дубініна, її адвокат, невідома жінка та сам Аймедов» - зазначає у своєму зверненні до правоохоронних органів та МОЗу начальник юридичного відділу ОНМедУ Алла Дівіна.

Юрист також повідомляє, що Аймедов К.В. запропонував їй поспілкуватись з присутніми з приводу судової справи з метою «врегулювання конфлікту».

«Адвокат Левіт В.С., який діє від імені та в інтересах Дубініної В.Г., запропонував мені, як представнику ОНМедУ в судовому засіданні, яке відбудеться 02.08.2018, погодитись з її апеляційною скаргою та не відстоювати інтереси ОНМедУ, на що я відповіла відмовою» - йдеться далі у заяві керівника юридичного департаменту.

«Приймаючи до уваги той факт, що Дубініна В.Г. приступила до виконання обов’язків проректора з науково-педагогічної роботи тільки з 25 липня 2018р. та в той же день умисно намагається використати своє службове становище в особистих інтересах та всупереч інтересам служби, вважаю, що її дії потрібно кваліфікувати як замах на кримінальне правопорушення – зловживання владою або службовим становищем (стаття 364 Кримінального кодексу України)» - підсумовує Алла Дівіна.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини