«Пролетіли»: дитячі садки Львова не потрапили до державної електронної бази

02.07.2020 14:07

Більш ніж сто дитячих садків Львова не потрапили до єдиної електронної бази дитсадків України. Про це журналістам «СтопКору» повідомив активіст львівського відокремленого підрозділу ГО «Стоп корупції» Віктор Палас.

Palas
Другий зліва – керівник Департаменту освіти та науки ЛОДА Олег Паска Фото: СтопКор

«Нині у базі 600 садків. Мало би бути 800, але з якихось причин сто з них відсутні, а Львів взагалі не внесений до списків», — розповів Палас.

З цього приводу активісти «Стоп корупції» ініціювали та провели зустріч з керівником Департаменту освіти та науки Львівської облдержадміністрації Олегом Паскою. Окрім того, на зустріч запросили представника фірми, яка встановлювала програмне забезпечення для електронної бази.

За словами пана Паласа, Паска підтримав ініціативу активістів, заявивши, що є ряд питань, які дійсно потребують вирішення, і йому про це відомо.

«Ми створимо робочу групу, до якої увійдуть відповідні представники Департаменту, фірми-виробника програмного забезпечення, активісти «Стоп корупції» та інші фахівці та небайдужі батьки», — сказав Віктор Палас.

Sadok
На Zoom-зв’язку мати дитини, яка зіткнулась з проблемами електронної черги до садка Фото: СтопКор

Він також підкреслив, що перша зустріч, проведена 24 червня, не буде останньою. Такі зустрічі активісти планують проводити регулярно, доки не досягнуть позитивного розв'язання проблем із львівськими дитсадками.

Нагадаємо, львівський осередок ГО «Стоп корупції» тримає під контролем ще одну не менш важливу для міста тему – медичну реформу міських лікарень. Нещодавно у зв’язку з громадською діяльністю на голову осередку Андрія Турку навіть здійснили зухвалий напад.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X