Прокурорів у справі Зайцевої перевірять на професіоналізм та незаангажованість

11.12.2018 12:07

У зв’язку зі скаргою представниці постраждалих в аварії Лариси Матвєєвої, харківських прокурорів у справі Зайцевої має перевірити кваліфікацийно-дисциплінарна комісія. Про це інформує “Уніан”.

Фото: NewsRoom

Про перевірку повідомила у Facebook журналістка Тетяна Доцяк.

"Ще під час слідства експертам харківського обласного бюро судово-медичних експертиз з невідомих причин не були передані документи, які можуть свідчити про наркотичний стан Зайцевої. Це лабораторне дослідження сечі, яке виявило опіати, токсикологічне дослідження, яке показало які знайдені опіати (кодеїн і фенобарбітал) і огляд наркологом Федірко, яка зафіксувала звужені зіниці, хитку ходу і невиконану позу Ромберга. Все це в купі має вивчатися експертами щоб в кінці зробити висновок", — йдеться в повідомленні журналістки.

Експерти не змогли дати відповідь на питання про наркотики, тому що у них не було документів.

"Прокуратура бачила недороблену експертизу, засновувала на ній звинувачення, але не повернула назад на доопрацювання. Це може бути непрофесіоналізм, а може ангажованість. Це і комісія повинна перевірити", — наголосила журналістка.

За її словами, результати додаткової експертизи, яку назначили за вимогу адвоката ще одного підсудного Геннадія Дронова, будуть зачитані 11 грудня.

Нагадаємо, 18 жовтня 2017 року в Харкові на перехресті вулиці Сумської та провулку Мечникова відбулося зіткнення "Лексуса" 20-річної Олени Зайцевої, який рухався на червоне світло світлофора, та автомобіля "Фольксваген Туарег", за кермом якого був 49-річний Геннадій Дронов. Після зіткнення "Лексус" вилетів на тротуар і збив 11 пішоходів. На місці загинули п'ять людей, ще одна людина померла від травм у лікарні.

Суд взяв під варту Дронова та Зайцеву на час проведення розслідування по справі. Перші аналізи показали наявність в організмі Зайцевої опіатів. Пізніше лікар-нарколог Олена Федірко, яка першою проводила огляд Зайцевої після аварії, зникла.

Читайте також: "Акела знову промахнувся? – Нацполіція спростовує заяву МОЗ щодо “невідомих, які захопили ОНМедУ”.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини