Прокурори прикривають поплічницю Януковича Лесю Софієнко? Учасники АТО влаштували протест під ГПУ

24.05.2019 12:50

Прокурори Лесько та Бедряківський прикривають злісну божницю та неплатника податків Лесю Софієнко. Із такими заявами під ГПУ вийшли учасники об'єднаної коаліції громадських організацій, акцію ініціювали учасники АТО з ГО "Спільна варта". До складу об'єднання увійшли активісти ГО "Стоп корупції". 

За даними організаторів акції, правоохоронці гальмують рух справи та не підписують підозру Софієнко. Деталі протесту розповів правозахисник ГО "Стоп корупції" Роман Литвин.

"Перевірка ДФС довела: поплічниця міністра-втікача Присяжнюка Леся Софієнко приховала від держави свої награбовані статки та має сплатити 23 000 000 грн податків. Утім на шляху до наповнення бюджету стають… процесуальні керівники – прокурор Відділу процесуального керівництва досудовим розслідуванням та підтримання державного обвинувачення Департаменту нагляду за дотриманням законів органами фіскальної служби Сергій Лесько кілька місяців не підписує підозру злісній неплатниці податків.

Куди дивиться начальник вказаного відділу Микола Желяков? Чи не за наказом свого шефа – начальника Департаменту нагляду за дотриманням законів у кримінальному провадженні та координації правоохоронної діяльності Володимира Бедряківського процесуальні керівники місяцями "забувають" притягнути неплатницю податків до відповідальності та повернути мільйони до бюджету?", – зазначив Роман Литвин.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X