Прокурора Голосієва “притисли до стіни” через піщаних браконьєрів з Видубичів

24.10.2018 15:22

Закривають очі на незаконний видобуток піску ТОВ «Мостобуд» на Видубичах у Києві, не проводять слідчих дій, не арештовують техніку. Замість розслідування - обіцянки. Так уже рік працює Київська місцева прокуратура #1 у справі піщаних браконьєрів з Промислової, 4.

До відповіді керівника відомства закликали громадські активісти ГО «Стоп корупції» та ГО «Народ проти корупції». Представники проектів під прицілом телекамер трьох телеканалів показали головному прокурору Голосіївського району на карті місце незаконного видобутку і порадили звернутись до офтальмолога, якщо правоохоронець не бачить, що відбувається у нього під носом.

Рік тому громадські активісти уже звертались до прокуратури району через роботу точки ТОВ «Мостобуд», яке завдало 100 мільйонів гривень збитків бюджету Києва через несанкціонований видобуток надр та несплату за оренду ділянки, яку використовували не за цільовим призначенням. Пізніше справу передали до Деснянського ГУ НП та прокуратури. За словами активістів, які спілкувалися з правоохоронцями, це сталось через заангажованість копів і прокурорів Голосієва у цій справі.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини