Прокуратура Рівненської області скерувала до суду обвинувальний акт стосовно службової особи національного парку за підозрою у вчиненні шахрайства на 6 тис доларів США

26.03.2020 18:11

Прокуратура Рівненської області 26 березня 2020 року затвердила та направила до суду обвинувальний акт стосовно службової особи національного парку за фактом заволодіння чужим майном шляхом обману, що завдало значної шкоди потерпілому (ч. 2 ст. 190 КК України).

За версією слідства, яке здійснювалось територіальним управлінням ДБР, розташованим у місті Хмельницькому, за оперативного супроводу Управління СБУ в Рівненській області, вказана особа, ймовірно, діючи шляхом обману, за грошову винагороду у розмірі 6 тис доларів США, обіцяла керівнику селянського фермерського рибного господарства вирішити питання щодо перенесення меж орнітологічного заказника, які частково накладалися на орендовану земельну ділянку суб’єкта господарювання. Проте, згідно із законом прийняття рішення з вказаних питань не відносилося до компетенції керівництва національного природного парку.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Прес-служба прокуратури Рівненської області

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини