Прокуратура перевірила ізолятори тимчасового тримання щодо забезпечення захисними засобами в умовах карантину

02.06.2020 18:39

Відділом нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях та інших заходів примусового характеру прокуратури Донецької області ініційовано та проведено із залученням фахівців Держпродспоживслужби та МОЗ України перевірку дотримання умов, спрямованих на унеможливлення поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 серед осіб, що утримуються в ізоляторах тимчасового тримання ГУНП в Донецькій області.

Установлено, що деякі ІТТ не в повній мірі забезпечені медичними масками, рукавичками, спиртовмісними антисептиками для рук та дезінфікуючими засобами. Зокрема, проблему з недостатньою кількістю масок для працівників установи виявлено в ІТТ №3 (м. Покровськ), а відсутність алгоритму утилізації засобів, які відпрацювали свій захисний ресурс, - в ІТТ №4 (м. Бахмут).

Враховуючи викладене, прокурорами Маріупольської місцевої прокуратури №1, а також Артемівської та Красноармійської місцевих прокуратур на адресу начальників зазначених ІТТ внесено вказівки про усунення виявлених порушень.

Пресслужба прокуратури Донецької області

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X