Прокуратура перевірятиме компанії одіозних бізнесменів Скосаря та Візгалова

19.11.2019 16:45

На Дніпропетровщині активісти звернулися в ряд структур через значні порушення в цілій низці компаній, прихованих ексдепутатом Ігорем Скосарем під пильним контролем Дмитра Візгалова, з яких він тривалий час отримував мільйонні доходи.

Зокрема, були зареєстровані запити в прокуратуру області, Дніпровський відділ поліції ГУНП, департамент екології та природних ресурсів Дніпропетровської облдержадміністрації, Головне управління Держпраці у Дніпропетровській області та Державну екологічну інспекцію в Дніпропетровській області.

Представники ГО "Стоп корупції" звернулись у ряд установ Фото: СтопКор
Фото: СтопКор

Серед найгучніших питань – дозволи на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря, дозволи на видобуток копалин державного рівня, дотримання вимог законодавства з охорони праці, отримання неправомірної вигоди посадовцями ГУ ДФС у Дніпропетровській області, незаконна приватизація державного майна та спричинення майнової шкоди у розмірі в понад 10 мільйонів гривень.

Усі ці питання виникли до ряду підприємств пов’язаних з іменем Дмитра Візгалова – ще одного співвласника бізнес-імперії. Саме Візгалов контролює Євгена Косова, Євгена Скосаря та його батька Ігоря Скосаря. .

Про приховані статки та зв’язки одіозної парочки – дивіться в розслідуванні "СтопКору".

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини


X