Прокуратура АР Крим завершила досудове розслідування стосовно ще трьох колишніх депутатів, які сприяли окупації півострова

21.05.2020 17:42

Прокуратура автономії спільно з Головним управлінням СБУ в АР Крим закінчила спеціальне досудове розслідування стосовно трьох депутатів Севастопольської міської ради VI скликання за фактом державної зради (ч. 1 ст. 111 КК України).

За даними слідства, у 2014 році депутати Севастопольської міської ради VI скликання прийняли ряд незаконних постанов, підтримавши протиправні рішення Верховної Ради АР Крим про проведення загальнокримського референдуму, яким Російська Федерація намагалась легітимізувати окупацію території АР Крим і міста Севастополя, а також їхнє незаконне входження до складу РФ на правах суб’єкта федерації.

Своїми діями депутати завдали шкоду суверенітету, територіальній цілісності та недоторканості України, допомагаючи Російській Федерації окупувати півострів.

На даний час, захисники підозрюваних ознайомлюються з матеріалами кримінального провадження, після чого обвинувальні акти будуть скеровані до суду.

Загалом прокуратура автономії скерувала до суду 68 обвинувальних актів стосовно депутатів Верховної Ради АР Крим та 30 – стосовно депутатів Севастопольської міської ради.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Прес-служба прокуратури АР Крим

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X