Прокуратура АР Крим повідомила про підозру учасникам так званої «Самооборони Крыма» за фактом перешкоджання діяльності французького журналіста

27.01.2020 12:48
Прокуратура автономії та ГУНП в АР Крим та м. Севастополі повідомили про підозру двом учасникам незаконного збройного формування «Самооборона Крыма» за фактом незаконного позбавлення волі та перешкоджання законній діяльності французького журналіста.

За версією слідства, двоє громадян України, будучи учасниками незаконного збройного формування «Самооборона Крыма», у березні 2014 року під час захоплення військової частини А2760 у м. Сімферополь перешкоджали законній професійній діяльності оператора одного з французьких телеканалів, який здійснював відеозйомку незаконних дій «самооборонівців». Вказані особи застосовували до журналіста фізичну силу та погрожували застосуванням вогнепальної зброї. У подальшому, з метою остаточного припинення відеозйомки, вони незаконно позбавили волі та помістили оператора до транспортного засобу, де утримували проти його волі. Також, за даними слідства, у 2014 році вказані особи були нагороджені представниками окупаційної влади медалями «За возвращение Крыма» та «За защиту Крыма».

На даний час зазначених осіб оголошено в розшук, вживаються заходи для встановлення їхнього місцезнаходження.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини