Прогулює роботу та отримує високу зарплатню: під НПУ — протест проти її президента Марченка

14.06.2021 16:31

14 червня у Києві біля Нотаріальної палати України відбувся протест. Представники низки громадських організацій, у тому числі і ВГО «Стоп корупції», вийшли на мітинг, аби донести до української спільноти, працівників палати та правоохоронних органів інформацію про керівника НПУ Володимира Марченка.

notarius 2
Фото: СтопКор
notarius 2
Фото: СтопКор

«Річ у тім, що нещодавно у ЗМІ з’явилась інформація про президента НПУ Марченка. Зокрема, за їхніми даними, він прикриває «чорних» нотаріусів у всій Україні. Скоро буде проводитися конкурс на посаду президента палати і він хоче знов отримати привабливе місце. При цьому, за його теперішнього керівництва постійно відбувається розкрадання фонду. Зарплатня самого Марченка становить 75 тис. грн у той час, коли у нотаріусів — 7-6 тис. грн. Він не з’являється на роботу та не реагує на скарги громадян на «чорних» нотаріусів. Наприклад, нотаріус Ірина Білоус, яка брала участь у рейдерському захопленні. Щодо неї та її діяльності надійшов ряд скарг, які Марченко успішно проігнорував. Ми звертаємося до працівників та членів НПУ з проханням звернути увагу на діяльність їхнього керівника, а також закликаємо усунути Марченка з посади!» – наголосили мітингувальники.

notarius 2
Фото: СтопКор

Аби отримати відповідь протестувальники також звернулись до пресслужби НПУ.

Зазначимо, НПУ – недержавна неприбуткова організація, що здійснює професійне самоврядування у сфері нотаріату та об’єднує усіх нотаріусів України. Нотпалата була створена ще у 1993 році, однак перейменована у 2013-му. Члени НПУ – всі нотаріуси України, які працюють у державних нотаріальних конторах, державних нотаріальних архівах або здійснюють приватну нотаріальну діяльність. Згода нотаріуса на набуття членства в НПУ не потрібна.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини