Продажну суддю Ластовку відправляють на перекваліфікацію – перемога “Стоп корупції”

9 квітня на засіданні Вищої ради правосуддя в Києві ухвалили рішення щодо відсторонення від здійснення правосуддя продажної судді Ластовки на 6 місяців та направлення її до Національної школи суддів України. Про таке рішення повідомив правозахисник "Стоп корупції" Роман Литвин з місця подій.

"Після проходження курсу вона муситиме пройти кваліфікаційне оцінювання, а всі 6 місяців не матиме змоги виконувати обов’язки судді та не буде отримувати зарплатню", – розповів він.

Він також зазначив, що погоджується з таким рішенням, адже всі порушення, вчинені продажною суддею, були визнані.

Додамо, що перед початком засідання членів Вищої ради правосуддя активісти "Стоп корупції" провели мирну акцію протесту з метою донести до суспільства та членів ради неправомірність дій Нелі Ластовки, яка зловживала своїми службовими обов’язками.

Правозахисники прийшли з плакатами "Ластовка, покинь Дніпровський суд", "Женіть у шию корупціонерку Ластовку" та "Місце Ластовки – у клітці".

Зазначимо, що завдяки діям активістів "Стоп корупції" та висвітленню корупційних схем, в яких була помічена суддя, а також контролю справи у березні 2017 року на підставі рішення третьої дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя суддя Ластовка була тимчасово відсторонена від здійснення правосуддя.

Нагадаємо, що в грудні того ж 2017 року одіозна суддя за один день ухвалила 22 рішення щодо арешту рахунків, корпоративних прав та майна сільськогосподарських підприємств в інтересах одіозної поплічниці та бізнес-партнерки екс-міністра АПК Присяжнюка Лесі Софієнко.

Подробиці про це дивіться в сюжеті "СтопКору".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини