Про вбивство всі знали, але не повідомляли: харків’ян залякує вбивця молодої дівчини

16-річний харків'янин вбив 26-річну жінку, завдавши їй числених ударів палицею, відкрито хвалився цим, але сусіди не повідомили про нього поліції. Про інцидент пишуть "Факти"

Жінку побили настільки сильно, що мати не змогла впізнати її по обличчю.

"Ніколи не забуду цей жах. У Яни не було обличчя. Суцільне чорне місиво, проломлений череп, безліч ножових поранень. Я змогла її пізнати тільки за татуюванням на нозі у вигляді кішки", – розповіла вона.

Яна зникла 28 червня. Попри те, що сусіди були в курсі того, що сталося – хлопець прямою мовою розповідав про те, що вчинив, та відверто вихвалявся – до поліції, за словами матері, звернулася тільки одна людина. Мешканці міста бояться родини підозрюваного, оскільки його батько – колишній співробітник МВС. Серед містян ходять чутки, що і сам він причетний до давнього вбивства у місті.

Причиною такого агресивного злочину стала образа, яку дівчина завдала хлопцеві. Вона нібито прилюдно висміяла його, назвавши маленьким недосвіченим хлопчиком. Вбивство він планував заздалегідь. Нині його затримано та висунуто підозру у навмисному вбивстві. У суді хлопець своєї провини не визнав, а адвокат заявив, що у разі арешту буде порушено право його підзахисного на освіту (підсудний є студентом харківського технікуму).

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини