Про проблеми Марганця: марганецькі стопкорівці зустрілись із засновниками «Стоп корупції»

23 червня у Києві відбулася зустріч засновників ВГО «Стоп корупції» Богдана Хмельницького та Романа Бочкали з координатором Романом Лук’яненком і головою марганецького відокремленого підрозділу організації Сергієм Хникіним. Про це повідомили учасники зустрічі.

Зустріч Марганецького підрозділу "Стоп корупції" із засновниками організації. Фото: СтопКор

Заступник мера Марганця, депутат Марганецької міськради і координатор місцевого підрозділу «Стоп корупції» Роман Лук’яненко, а також голова місцевого осередку організації і депутат Марганецької міськради Сергій Хникін приїхали до столиці.

Вони зустрілись із засновниками організації та обговорили проблеми Марганця, а також  шляхи виходу з поточної ситуації.

«Говорили про ту ситуацію, яка на сьогодні склалась у місті. Про величезні комунальні борги, що залишилися внаслідок недолугого керівництва попередньої міської влади. Обговорили оптимальні шляхи розв'язання проблем і подолання тих викликів, які стоять перед нами як перед представниками місцевої влади і як перед громадськими діячами», - зазначив Роман Лук’яненко.

Також учасники зустрічі напрацювали механізми взаємодії громадськості з місцевою владою з метою розв'язання актуальних проблем міста.

Зліва направо: Роман Бочкала, Роман Лук'яненко , Сергій Хникін і Богдан Хмельницький. Фото: СтопКор

«Дякуємо хлопцям, що приїхали! Конструктивно поговорили за всіма поточними питаннями», - зазначив Богдан Хмельницький.

Марганецький відокремлений підрозділ ВГО «Стоп корупції» був заснований у 2016 році. Це один із перших регіональних осередків організації. Його очільник Сергій Хникін на виборах 2020 року здобув підтримку громади і став депутатом міської ради. Координатор марганецького осередку Роман Лук’яненко також є депутатом міської ради, крім того, він вже пів року обіймає посаду заступника міського голови Марганця.

Раніше «СтопКор» повідомляв про мільйонні борги комунальних підприємств Марганця. Місцеві стопкорівці-депутати пропонують механізм наповнення бюджету міста через скасування корупційних домовленостей попереднього мера Олени Жадько з містотвірними підприємствами щодо мінімізації для них орендної платні та земельного податку.

Марганчани вимагають, щоб  ексмер Жадько повернула вкрадені кошти. Громада також вимагає реальної кримінальної відповідальності для  Жадько.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини