Призначення перевірять, ситуацію зі студентами-іноземцями вирішать: виконувач обов’язків ректора ОНМедУ дав інтерв’ю “СтопКору”

10.12.2018 12:57

Виконувач обов’язків ректора Одеського медичного університету Юрій Сухін, легітимність перебування якого на посаді підтверджує виписка з Державного реєстру, перевірить призначення на посади у виші за останній період та вирішить ситуацію зі студентами-іноземцями. Про це він повідомив в інтерв’ю журналістам «СтопКору».

Штрафні санкції й депортація. Такі перспективи були в студентів-іноземців, які навчаються в Одеському медичному університеті. Їх не могли зареєструвати в міграційній службі через те, що у виші не було уповноваженої особи. А така ситуація склалась через силове захоплення влади у навчальному закладі.

«Проблема іноземних студентів полягає у тому, що їх не можуть зареєструвати в Державній міграційній службі, оскільки немає уповноваженої особи, яка б могла підписати документи від ОНМедУ.

Ці студенти отримали посвідку на тимчасове перебування, але не можуть зареєструвати місце проживання без підпису уповноваженої особи, якої зараз в університеті немає.

Якщо особа не зареєструвались за місцем проживання, то це передбачає штрафні санкції та можливу депортацію», – нагадали журналісти «СтопКору», які слідкують за ситуацією в Одесі.

Нагадаємо, студенти-іноземці ОНМедУ неодноразово виходили під стіни вишу з акціями протесту. Мітингувальники вимагали легітимних керівників в університеті й виступали проти виконувачки обов’язків ректорки, призначеної МОЗом всупереч судовим рішенням.

Максим Трофимненко для СтопКору

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини