Призначена Зеленським очільниця ДБР Венедіктова їздить на Porsche Сayenne та носить Rolex

27.12.2019 13:18

27 грудня Президент України Зеленський звільнив Романа Трубу з посади директора ДБР і призначив тимчасовою виконувачкою обов’язків директора відомства Ірину Венедіктову. Згідно з декларацією (у відкритому доступі є лише дані за 2015 рік), проста викладачка в університеті з чоловіком-кіберполісменом полюбляють розкішні автомобілі та коштовні аксесуари.

Ірина Венедіктова Фото: УНІАН

Чоловік Венедіктової — Денис Колесник — співробітник Кіберполіції. У своїй декларації чоловік новопризначеної очільниці ДБР не вказав автівки, що їх задекларувала його дружина.

Взагалі, у відкритому доступі є тільки декларація за 2015 рік. Згідно з документом, Ірина Валентинівна має немаленький капітал як для викладача в університеті.

Так, наприклад, в документі вказано, що Венедіктова володіє такими об'єктами нерухомості: офісним приміщенням площею 150 кв. метрів, паркувальним місцем. Дітям юриста належать дві земельні ділянки та два житлових будинки.

Ірина Венедіктова любить дорогі годинники. Мабуть, тому в її колекції цілих дві пари – Hublot вартістю 115 тисяч гривень і Rolex, оцінений в 100 тисяч гривень.

Пересувається Венедіктова на Порше Кайєн 2014 року, його вартість становить 867 тисяч гривень. Також юрист володіє автомобілем ВАЗ 21213 2003 року і Хюндай Акцент 2011 року.

Фото: скриншот

Її чоловік у 2015 році володів автомобілем Мазда СХ-7 2006 року випуску. Батько – Тойота Камрі 2012 року.

Венедіктова тримала на банківському рахунку 20 тисяч доларів, 5 тисяч євро і 32 тисяч гривень, готівкою тримає 550 тисяч гривень. Її чоловік тримає в банку, згідно з декларацією, 20 тисяч доларів і 250 тисяч гривень.

Її батько — Валентин Венедіктов, перший проректор Харківського університету внутрішніх справ, генерал-майор міліції. Як пише головний редактор Цензор. НЕТ Юрій Бутусов із посиланням на свої джерела, у Венедіктової теж є звання капітана поліції, але зазначає, що у неї немає досвіду практичної роботи у правоохоронних органах.

Крім того, за даними ЗМІ, кілька років тому Венедіктова намагалася отримати посаду судді у Верховному Суді України. Однак не змогла набрати достатньої кількості балів на профільному іспиті. У підсумку – вибула з конкурсу, пише Znaj.ua.

Довідка "СтопКору"

Ірина Венедіктова народилася 21 вересня 1978 року. Вона закінчила Харківський національний університет внутрішніх справ і вивчала міжнародний комерційний арбітраж у Chartered Institute of Arbitrators. Має звання доктора юридичних наук. За даними ЧЕСНО, у Венедіктової є власна наукова школа.

Венедіктова одружена з Денисом Колесніковим. Він є співробітником кіберполіції України. Сім'я виховує сина Данила і дочка Аделіну.

Середню освіту отримала в одній з харківських шкіл. Потім навчалася на юридичному факультеті в ХНУ імені Каразіна, де зараз і працює.

Пройшла курс, присвячений міжнародного комерційного арбітражу, в Chartered Institute of Arbitrators.

До обрання в Раду була завідувачем кафедри цивільно-правових дисциплін Харківського національного університету ім. В.Н.Каразіна (з 2005 року), членом науково-консультативної ради Верховного Суду, арбітром Міжнародного комерційного арбітражного суду при Торгово-промисловій палаті України та суддею Третейського суду у медичних справах. Венедіктова також віцепрезидент Фонду медичного права та біоетики.

Напередодні другого туру президентських виборів Володимир Зеленський представив Венедіктову серед 20 осіб зі своєї команди як експерта в галузі реформування судової системи.

На виборах до Верховної Ради вона посіла третє місце у виборчому списку "Слуги народу". 29 серпня Венедіктова очолила Комітет Верховної Ради з питань правової політики.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини