Прийшов, побачив, розікрав – колишній ДАІшник Пінчук довів Любеч “до ручки”

15.07.2019 14:51

Любецькою ОТГ на Чернігівщині, до складу якої входить 28 населених пунктів з населенням 4 тисячі осіб, вже другий рік керує екс-ДАІшник з Чернігова – Сергій Пінчук. Чому місцеві мешканці вкрай незадоволені роботою очільника? Та як вийшло, що громада – в занепаді, а голова отримує премії? Дізнавався Кирил Вольний.

«На початку цього року сільський голова звітував на сході громадян. Люди визнали роботу селищного голови незадовільною – було зібрано 1200 підписів», - розповідає заступник директора музейного комплексу «Древній Любеч» Сергій Заліський.

Та на думку людей пан Пінчук уваги не звертає. При цьому «сільський голова» навіть не проживає на території Любеча. Щодня він з Чернігова, а його заступниця зі Славутича приїжджають на роботу автівками: Сергій Пінчук на Мазді 6, а заступниця Лілія Буракова на розкішному позашляховику Лінкольн.

Фото: скріншот

Тож утримання таких чиновників громаді обходиться не дешево. У рейтингу чернігівських ОТГ Любеч займає не найкращі позиції, а от серед видатків на керівництво – він у лідерах. Минулого року на утримання апарату Любецької ОТГ було витрачено аж 40% місцевого бюджету. До цієї суми входять і премії, що голова ОТГ особисто собі призначає.

А щоб будівля колишньої лікарні не пустувала, пан голова зробив тут ремонт та перевіз сюди сільраду і облаштував собі новий кабінет. На це гроші Пінчук знайшов. Проте, наприклад, школа, в якій вибухнув котел, і досі стоїть без ремонту.

Усе це не раз ставало причиною обурення як громадян так і деяких депутатів. Втім, будь-яка критика на адресу голови викликає в нього бурхливу реакцію: нецензурну лайку та навіть погрози фізичного насильства.

Читайте також: "Перший день на роботі: Максим Нефьодов – новий голова Державної митної служби".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини