Приватизоване море: як підпірна стінка перетворилась на елітний будинок родини судді Глуханчука

13.02.2019 10:50

Біляївка – прикордонна з Молдовою територія. Заміська вілла одіозного одеського судді Глуханчука дійсно вирізняється на загальному фоні занедбаності. Та якщо так несподівано симпатично виглядала дача пана голови суду в богом забутому селищі, то що ж могло чекати знімальну групу «СтопКору» у самій перлині біля моря, де родина Глуханчука отримала комунальне майно і разом з сином колишнього мера Боделана приватизувала узбережжя?

Родина Глуханчуків – щасливі власники будинку відпочинку біля моря. Ось тільки рівняння з цим майном доволі заплутане і має багато невідомих.

Адреса будинку – Новоберегова 90/32. Існує ще дві адреси – 90/32 а та 90/32 б. Про них немає жодної відомості в жодному відкритому реєстрі. Де вони знаходяться насправді – невідомо. Та згідно з цим рішенням міської ради, у серпні 2014 року Вікторія Глуханчук віднайшла на ділянці берегоукріплювальні споруди: лоток і підпірну стінку і попросила прийняти об'єкти на баланс управління інженерного захисту. Згодом об'єкти перетворились на нежитлові приміщення. Ну а ще пізніше вони були здані в оренду пані Глуханчук строком на два роки «для надання послуг населенню».

Що то за адреси і що за споруди? Як лоток зі стінкою стали нежитловими приміщеннями та як склалася їхня доля на сьогодні? За відповідями команда «СтопКору» звернулась до управління інженерного захисту, що на початку пригод лотка та підпірної стінки мало прийняти їх на баланс. Втім, в управлінні одразу заявили: про замовника і призначення цих споруд нібито нічого не знають.

В міськраді журналістам знову запропонували звернутись до управління. І вже наступного дня той самий заступник голови управління інженерного захисту м. Одеса Віталій Парфьонов надав іншу відповідь: «У 2014 році було прийнято рішення виконавчого комітету про передачу на баланс управління підпірної стінки довжиною 33,5 квадратних метра і залізобетонних лотків. За результатами прийнятого рішення управлінню були передані на баланс ці споруди, які і перебувають на балансі управління».

Деталі цієї заплутаної історії – у сюжеті Асі Шевченко:

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини