Приватизоване узбережжя: незаконні забудови на Арабатці

29.05.2018 12:22

У минулих випусках журналісти «СтопКору» вже висвітлювали неправомірну забудову Арабатської стрілки пансіонатами та базами відпочинку. Хоча про наявні порушення було повідомлено керівництву Генічеського району ще два роки тому, незаконні будівлі продовжують зростати на узбережжі, мов гриби, і заважають місцевим мешканцям, які скаржаться, що через забудову не можуть… потрапити до моря. 

Як розповів голова осередку «Стоп Корупції» у Генічеську Михайло Новосельцев, цілих 120 гектарів земель було виділено під дачі на території Щасливцевської та Стрілківської сільських рад Генічеського району. «Дачі категорично заборонено розміщувати на цій території. Дачі передбачають, що право власності на цю землю переходить до приватної особи, що просто заборонено законодавством. У захисній смузі моря може бути тільки постійне користування і оренда!» – обурюється Михайло. 

Зазначимо, що вартість сотки на Арабатці оцінюють в середньому у 2 тисячі доларів. А отже дерибан 120 гектарів земель обійшовся бюджету за поточним курсом у понад 60 мільйонів гривень. Та це лише на Арабатській стрілці. Такі махінації відбуваються по всьому узбережжю України. І це триватиме допоки правоохоронці закриватимуть очі, а населення мовчки спостерігатиме, як у нього відбирають дорогоцінну землю.

Дивіться власне розслідування «Стоп Корупції». 

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X