Прихована мільйонерка? – теща одеського судді Чванкіна купила йому будинок за мільйон доларів

11.10.2018 20:31

Будинок вартістю у мільйон доларів у «лакшері кооперативі». Такі «скромні» житлові умови забезпечила одеському судді Сергію Чванкіну теща-вчителька. Сама жінка плутається у показах і не може пояснити, звідки в неї гроші на елітні апартаменти в Одесі. 

Олена Голубєва мешкає у звичайному заміському будинку в Овідіополі без розкошів і надмірностей. З жінкою вдалося поспілкуватись журналістам «СтопКору». Знімальна група приїхала в Одесу на запрошення судді Чванкіна, утім він виявився негостинним. Теща-пенсіонерка здалася журналістам більш говіркою та розповіла, що отримала землю в Одесі у далеких сімдесятих, хоча будинок родини Чванкіних придбаний у 2017 році. А ще жінка має бізнес – теплиці.

Нагадаємо, 25 вересня Вища кваліфікаційна комісія суддів зробила перерву в розгляді переатестації поплічника екс-голови ЦВК Ківалова, голови Київського районного суду Одеси Сергія Чванкіна. Напередодні засідання активісти «Стоп корупції» передали членам комісії корупційне досьє на служителя Феміди. У файлах йдеться про будинок в елітному районі Одеси, де мешкає Чванкін з родиною, і позашляховик, на якому регулярно підвозять суддю на роботу. При цьому у скромній декларації людини Сергія Підрахуя лише два паркомісця та жодної машини.

Деталі розмови із тещею Чванкіна на відео. Знімання було прихованим, тому перепрошуємо у глядачів за якість.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини