Президенту запропонували призначити ексрегіонала Кінаха головою соціально-економічної ради

Президенту Володимиру Зеленському запропонували призначити головою Національної тристоронньої соціально-економічної ради колишнього прем'єр-міністра і депутата від Партії регіонів Анатолія Кінаха.

Kinah
Фото: скріншот

Колишнього прем'єр-міністра України Анатолія Кінаха запропонували призначити главою Національної тристоронньої соціально-економічної ради.

Про це повідомляється на сайті Офісу президента, передає "НВ".

Кінаха запропонували призначити главою ради від сторони роботодавців, відповідно до встановленої черговості ротації.

Як відзначають в ОПУ, з 2016 року у діяльності Національної ради не було належного організаційного забезпечення, а отже, вона не могла бути в повній мірі ефективною.

Також наголошується, що відбувся конкурс на посаду секретаря Національної ради, яка була вакантною протягом останніх п’яти років.

Анатолій Кінах був прем'єр-міністром за президента Леоніда Кучми — в 2001—2002 роках, секретарем РНБО за президента Віктора Ющенка — в 2005—2006 роках, міністром економіки в 2007 році - в уряді Віктора Януковича. У 2010−2014 роках працював позаштатним радником президента Януковича.

У 2010 році Кінах був депутатом від Партії регіонів і голосував за ратифікацію Харківських угод. У березні 2021 року повідомлялося, що Служба безпеки України за дорученням РНБО вивчить обставини ратифікації Харківських угод 2010 року в Верховній Раді і «роль кожного», хто в той час був народним депутатом.

Для довідки, Національна тристороння соціально-економічна рада — постійно діючий орган, що утворюється Президентом України для ведення соціального діалогу. До складу Національної ради входять по 20 представників Кабінету Міністрів України, всеукраїнських об'єднань організацій роботодавців, всеукраїнських професійних спілок та їх об'єднань.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, ексрегіонал Левченко, який допомагав захоплювати владу в Донецьку, повернувся в Україну.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини