Президентка Естонії: Україні “знадобиться 20 років роботи” для членства в ЄС

Президентка Естонії Керсті Кальюлайд повторила свої слова про те, що попереду в України ще багато років роботи для наближення до членства у ЄС.

Kersti
Президентка Естонії Керсті Кальюлайд Фото: ЕРА

"Усі прогнози базуються від попереднього досвіду", - пояснила вона під час форуму YES-Brainstorming, коментуючи свою заяву в інтерв’ю ЄвроПравді, що Україні для членства потрібно ще з 20 років роботи, передає "Європейська правда".

Керсті Кальюлайд нагадала, що для членства в ЄС Україна має спочатку виконати Копенгагенські критерії, проте наразі Київ - "на відстані кількох світлових років" від їхнього виконання.

"На жаль, за 5 років я не побачила наближення України до виконання Копенгагенських критеріїв", - додала вона.

Керсті Кальюлайд також згадала про проблеми естонських інвесторів в Україні.

"Є компанія, яка дійшла до європейського правосуддя, але їй це не допомогло. А нещодавно я дізналася про компанію, яка наближалася до дуже серйозної угоди в України, але до них прийшов адвокат (не буду казати кого він представляв), і заявив, що для прискорення угоди їм треба поділитися частиною своїх акцій",- розповіла президентка Естонії.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, президентка Естонії Керсті Кальюлайд заявила, що не радить естонцям інвестувати в Україну, оскільки вони можуть втратити свої гроші.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини