Президента Бразилії знову оштрафували за порушення карантину

13.06.2021 20:23

Президента Бразилії Жаіра Болсонару оштрафували на 110 доларів за те, що він не вдягнув маску під час мотопробігу у Сан-Паулу. Як повідомляє "Euronews", 2 червня Болсонару очолив багатотисячний мотопробіг своїх прихильників по вулицях Сан-Паулу, передає "Суспільне".

Bolsonaru
Фото: Коммерсант

Він привітав натовп зі свого мотоцикла, а потім з вантажівки. Прихильники президента також були переважно без захисних масок та заявляли, що маски не приносять користі тим, хто вже вакцинувався.

За даними місцевої влади, в акції на підтримку бразильського лідера взяли участь 12 тисяч мотоциклів. За порушення карантинних правил йому виписали штраф у розмірі 110 доларів. Аналогічні штрафи сплатять його син Едуардо Болсонару та міністр інфраструктури Тарчизіо Гомес, які також порушували карантинні обмеження під час цього заходу.

Це вже не перший штраф Болсонару за ігнорування правил епідбезпеки. У травні 2021 року бразильський лідер зібрав у місті Асайландія акцію, в якій взяла участь понад сотня людей. При цьому Болсонару був без захисної маски, за що отримав штраф.

Що відомо:

  • У липні минулого року Болсонару вперше переніс коронавірусну інфекцію. Після одужання він назвав COVID-19 "невеликим грипом" і закликав не боятися цього вірусу, оскільки майже всі коли-небудь ним заразяться.
  • У травні 2021 року лідер Бразилії заявив, що, ймовірно, повторно переніс коронавірусну інфекцію.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, українцям можуть значно підвищити ціни на газ.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини