Президент Зеленський завітав на Полтавщину (фото)

05.03.2020 19:51

У четвер, 5 березня у Полтавську область завітав президент Володимир Зеленський.

Розпочав свій візит із відвідин будівництва першої бетонної автодороги в Україні Н-31 Дніпро – Царичанка – Кобеляки – Решетилівка. Разом із головою Полтавської обласної державної адміністрації Олегом Синєгубовим вони ознайомилися із ходом, як вони охрестили «Великого будівництва». Окрім цього презентували Володимиру Зеленському об'єкти капітального будівництва області.

Наступною зупинкою глави держави стали Нові Санжари. Там він завітав до евакуйованих громадян з Уханю, в яких цього дня завершився період обсервації. Також Зеленському показали санітарний вертоліт МІ-8МТВ-1, який відсьогодні заступає на чергування на базі Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Вертоліт обладнаний спеціально для транспортування інфекційних хворих. У ньому є ізоляційна капсула, біозахисні комплекти (костюми, медичні рукавички, респіратори), дезінфекційний душ, спеціальні модулі, де фіксується індивідуальна капсула з пацієнтом під час перельоту, та інші необхідні реанімаційні засоби й обладнання. Медики продемонстрували Президентові порядок дій під час евакуації та перевезення пацієнтів.

Візит Володимира Зеленського дводенний. Також він зустрінеться з представниками малого та середнього бізнесу Полтавської області та погляне на реконструкцією приймального відділення Полтавської обласної клінічної лікарні під відділення невідкладних станів, передає "День".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини


X