Президент ввів в дію санкції проти злодіїв у законі і ватажків терористів

21.05.2021 19:22

Президент Володимир Зеленський указом затвердив рішення Ради національної безпеки та оборони про введення санкцій проти злодіїв у законі й іноземних кримінальних авторитетів. Відповідний указ №203/2021 опубліковано на сайті глави держави, повідомляє "Цензор.НЕТ".

Zelenskii
Фото: ОПУ

"Ввести в дію рішення Ради національної безпеки та оборони України від 14 травня 2021"Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) "(додається)", - сказано в указі.

У списку фізичних осіб, щодо яких вводяться санкції, - 674 особи. Крім злодіїв у законі, там є багато терористів і їхніх пособників - наприклад, Денис Пушилін, Ігор Пасічник, Сергій Аксьонов.

У списку юридичних осіб - 137 компаній, зокрема російські телекомпанії "НТВ" і "Яндекс", а також інтернет-сайти, пов'язані з терористичними організаціями "ДНР" і "ЛНР".

Санкції включають блокування активів, припинення торговельних операцій, запобігання виведенню капіталів за межі України та інші передбачені законом обмеження. Санкції були введені безстроково.

Нагадаємо, 14 травня Рада національної безпеки та оборони ввела санкції проти злодіїв у законі і кримінальних авторитетів - як українських, так і іноземних.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, нардеп Тищенко отримав догану.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини