Президент вручив орден колишньому главі МЗС Польщі

23.01.2021 14:53

Президент України Зеленський з нагоди Дня соборності вручив орден "За заслуги" ІІІ ступеня ексміністру закордонних справ Польщі Яцеку Чапутовичу. Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на указ, опублікований на сайті глави держави.

Zelenskii
Фото: ОПУ

Державні нагороди вручені низці українських діячів, зокрема, "за значний особистий внесок у державне будівництво, зміцнення національної безпеки, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю", сказано в указі.

Орденом "За заслуги" ІІІ ступеня нагороджені українські волонтер, вчений-медик, ректор університету, начальника цеху державного підприємства "Антонов" та низка інших українських громадян, а також колишній глава міністерства закордонних справ Польщі Яцек Чапутович.

"Дякую за співпрацю у зміцненні партнерства України та Польщі та бажаю пану міністру подальших успіхів!", - прокоментував вручення нагороди посол України в Польщі Андрій Дещиця на своїй Facebook-сторінці.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, Денісова розповіла про маршрут передачі полонених.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини