Президент України Зеленський заявив, що проєкт “Велике будівництво” продовжиться після місцевих виборів

Президент України Володимир Зеленський під час свого виступу у Верховній Раді повідомив, що “Велике будівництво” продовжиться після місцевих виборів. Також він додав, що проєкт стане більш масштабним.

Фото: ОПУ

Про це пише Економічна правда.

"Для реалізації пункту програми "Комфортна країна" ми почали "Велике будівництво", і це не просто назва чергової державної програми. Усі бачуть, що в країні дійсно йде "Велике будівництво". Ми зшиваємо Україну не лише ідеями, не лише словами, а й дорогами та мостами.

Цього року це 4 тисячі км доріг державного значення, 2 тисячі км - місцевого значення, 100 шкіл, 100 садочків, 100 спортивних об'єктів...", - сказав президент.

"Коли ми озвучили ці цифри на початку року, багато хто не вірив, але більшість із цих об'єктів уже готові. І до кінця року, як ми і обіцяли, ми виконаємо весь цей план. 

Інколи звучить критика, мовляв, ми закінчуємо деякі об'єкти попередньої влади. Ключові слова - "ми", "закінчуємо". Не затягуємо на роки, не розпилюємо кошти, а закінчуємо якісно і швидко", - додав він.

"Велике будівництво" не закінчиться після місцевих виборів, а стане ще масштабнішим. Крім нових доріг і шкіл, садочків, ми розпочнемо реставрацію українських замків, театрів, музеїв, об'єктів культурної та архітектурної спадщини України", - запевнив Зеленський.

Як повідомляв “СтопКор” раніше, за даними опитування Соціологічної групи “Рейтинг”, загострення ситуації з пандемією коронавірусу COVID-19 може знизити явку на виборах 25 жовтня з 60% до 50%.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини