Президент розповів нардепам від “Слуги народу”, як правильно голосувати

Президент Зеленський закликав "Слуг народу" у Верховній Раді підтримувати необхідні законопроєкти більшістю голосів. На його думку, депутати "СН" повинні бути постійно на передовій реальних змін, бути першопрохідцями. Зеленський, під час виступу на з'їзді партії "Слуга народу", закликав депутатів зосередитися на дійсно важливих законах, а не на дрібницях, що імітують бурхливу діяльність. Про це повідомило УНН напередодні, передає "ASPI".

Zelenskii
Фото: ОПУ

"Я чекаю від партії" Слуги народу "кілька дуже важливих, конкретних речей. Перше, бути постійно на передовій реальних змін, бути першопрохідцями, зосередитися на дійсно важливих законах, а не на дрібницях, що імітують бурхливу діяльність, потрібен осмислений підхід до політики і державного управління, повинні думати на кілька кроків вперед в рамках нашої єдиної стратегії. Це одне із завдань Політичної ради партії та політичних рад в регіонах, які сьогодні ви створите", - сказав Зеленський.

За його словами, партія повинна бути джерелом ініціатив, джерелом реформ, проєктів, ідей. І, головне, нових професійних і порядних кадрів для України.

"Друге - єдність. Ми ніколи не зробимо нашу країну єдиною, якщо самі не будемо згуртованими. На мою думку, у вас можуть бути дискусії щодо деталей, але коли мова йде про принципові, важливі для країни речі - на табло завжди має бути не менше 226 наших голосів. голосів "Слуги народу". І вам повинно бути все одно як голосують інші партії. Нехай це залишиться на їх совісті. Третє. Забудьте, будь ласка, назавжди слова "так, але", коли мова йде про те, що ми обіцяли людям. всі ці речі ні для кого не були таємницею, описані в наших програмах. Під ними ви все поставили свої підписи у 2019 році та все це ми зобов'язані виконати. Тільки так, без але. Сьогодні для України важливі закони, які завершать земельну реформу, децентралізацію, введуть народовладдя, закони, необхідні для судової реформи, економічного зростання, пенсійного забезпечення, амністії капіталів. Подолання корупції, відновлення справедливості й виконання віх інших наших обіцянок. Окремо хочу я хочу сьогодні звернутися до наших представників в регіонах. Ми демократична сила, у нас немає політбюро або ЦК. Щоб змінювати свою громаду, своє село, своє місто, свій регіон, не треба чекати регулярних покрокових інструкцій з Києва. Беріть вже сьогодні на себе ініціативу і відповідальність. Ми надали вам для цього все необхідне - повноваження, засоби та інші ресурси", - сказав Зеленський.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, в Україні на допомогу безробітним не вистачає трьох мільярдів.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини