Президент призначив нових членів НКЦПФР

01.04.2021 20:59

Президент України Володимир Зеленський призначив на посади чотирьох нових членів Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР). Указ №135/2021 був оприлюднений на сайті глави держави, передає "Інтерфакс-Україна".

Zelenskyj
Фото: Офіс президента

Згідно з текстом документа, на посади в комісії призначаються екс-голова Розрахункового центру Юрій Шаповал, директор департаменту нагляду за професійними учасниками фондового ринку Іраклій Барамія, екс-голова Агентства з розвитку інфраструктури фондового ринку та член наглядової ради біржі ПФТС Юрій Бойко та начальник відділу цінних паперів Таскомбанку Ярослав Шляхов.

НКЦПФР формується у складі її голови та шести членів, які призначаються на термін шість років. Три члени попереднього складу - Дмитро Тарабакін, Олександр Панченко та Ігор Назарчук - були призначені указами президента від 30 січня 2015 року, термін їхніх повноважень закінчився. Членом комісії залишається Максим Лібанов, повноваження якого закінчуються 28 лютого 2024 року.

Нагадаємо, головою НКЦПФР замість Тимура Хромаєва, у якого закінчився шестирічний термін повноважень, був призначений Руслан Магомедов.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, у Москві прокоментували перекидання військ РФ до кордону України.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини