bool(false) Президент підписав закон, що сприятиме розвитку легкої промисловості в Україні | СтопКор - корупція, хабарництво, компромат, останні новини

Президент підписав закон, що сприятиме розвитку легкої промисловості в Україні

12.03.2021 16:59

Президент Зеленський підписав Закон "Про внесення змін до розділу ХІ Митного тарифу України щодо уніфікації ставок ввізного мита на товари легкої промисловості" № 1261-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 19 лютого 2021 року, передає "УНН" із посиланням на повідомлення Офісу Президента.

Zelenskij podpisal
Фото: Reuters

Документ уніфікує ставки ввізного мита на товари легкої промисловості, що прискорить митне оформлення таких товарів і сприятиме розвитку галузі.

Зокрема, закон вносить зміни до розділу XI "Текстильні матеріали та текстильні вироби" Митного тарифу України, якими встановлюються пільгові ставки ввізного мита у розмірі 0% на пряжу, волокно, нитки, що не виробляються в Україні (шовк, вовна, тонкий та грубий волос тварин; пряжа і тканини з кінського волосу, бавовна, інші рослинні текстильні волокна; пряжа з паперу і тканини з паперової пряжі).

Також встановлюються пільгові ставки ввізного мита в розмірі від 1% до 8% на готову продукцію — тканини, фетр і повсть, сітки плетені, шпагат і канати тощо.

Водночас закон підвищує повні ставки ввізного мита до 10% на товари легкої промисловості за тими товарними підкатегоріями, де такі ставки менші від 10%.

Перегляд ставок ввізного мита сприятиме зростанню обсягів ввезення на територію України текстильної сировини та матеріалів для переробки.

Закон набирає чинності 1 липня 2021 року.

Нагадаємо, 19 лютого Верховна Рада ухвалила в цілому законопроект № 4410 щодо уніфікації ставок ввізного мита на товари легкої промисловості. Відповідне рішення підтримало 307 народних депутатів.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, в РФ погрожують “не допустити відчуження” Криму.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини