Президент хоче винести на референдум питання про статус олігархів в Україні

04.06.2021 20:21

Президент України Володимир Зеленський заявив, що має намір винести питання про статус олігархів в Україні на всеукраїнський референдум. Він підкреслив, що це може бути єдине питання, яке буде обговорюватися за допомогою референдуму. Про це він заявив в ефірі " Україна 24", передає "РБК-Україна".

Zelenskyj
Фото: УП

"До тих, хто спробує зламати депутатів, у мене буде одне питання. І це питання про статус олігархів, яке буде винесено на всеукраїнський референдум. Це питання буде першим, а для когось можливо останнім",- підкреслив президент.

Він також додав, що законопроект про олігархів демонтує ставлення України до олігархічної системи.

"Не можна володіти депутатами, міністрами, або будь-якими чиновниками. Цей законопроект демонструє наше ставлення до олігархічної системи. У нас є олігархи, вони впливають на політику, але цього більше не буде", - заявив Зеленський.

Нагадаємо, раніше Зеленський вніс до парламенту законопроект про олігархів. У документі йдеться, що рішення про внесення особи до реєстру олігархів буде приймати РНБО.

У парламенті прокоментували внесений президентом Володимиром Зеленським законопроект про олігархів. У фракціях і групах кажуть, що ще не ознайомилися з усіма положеннями документа, але водночас висловлюються про нього з критикою.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, держава продала першу в'язницю.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини