Президент Франції вважає, що необхідно позначити “червоні лінії” в “дружньому діалозі” з РФ (відео)

18.04.2021 15:43

Президент Франції Еммануель Макрон вважає, що, для повернення взаємної довіри, необхідно позначити червоні лінії для Росії. Але, водночас, існує необхідність "відкритого і дружнього" діалогу для подолання наявних криз. Президент Володимир Путін може бути готовий до відновлення діалогу та для цього потрібен відкрита і дружня розмова з Росією. Про це президент Франції Еммануель Макрон заявив в інтерв'ю американському телеканалу "CBS" напередодні, передає "ASPI news".

makron
Фото: Європейська правда

"Я впевнений, що президент Путін може бути готовий до відновлення діалогу. Якщо ми хочемо кращу систему контролю озброєнь, якщо ми хочемо стабілізувати численні існуючі кризи в сучасному світі, нам потрібен відкритий і дружній діалог з Росією. Необхідно чітко заявити про свою позицію, зокрема, визначити "червоні лінії" і в разі неприйнятної поведінки вводити санкції. Це єдиний спосіб викликати довіру. Я думаю, що санкцій недостатньо самих по собі, але санкції є частиною пакета. Я віддаю перевагу конструктивному діалогу, але для конструктивного та ефективного діалогу вам потрібен авторитет", - сказав Макрон.

Нагадаємо, що президент Джозеф Байден і президент України Володимир Зеленський провели телефонну розмову, в якому Байден запевнив, що США підтримують суверенітет і територіальну цілісність України перед обличчям триваючої агресії Росії на Донбасі та в Криму. Також "ASPI news" повідомляло, що, за словами віце-прем'єра Олексія Резнікова, немає приводу для паніки через онлайн-зустрічі Путіна з лідерами Франції та Німеччини без президента України Володимира Зеленського.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, Росія змінила правила в’їзду до Криму.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини