Президент доручив підвищити зарплати медикам

Президент України Володимир Зеленський на засіданні Ради національної безпеки і оборони в п'ятницю поставив завдання забезпечити максимально можливе підвищення заробітних плат середнього медичного персоналу, повідомив секретар РНБО Олексій Данілов.

Zelenskii
Фото: ОПУ

"Данілов зазначив, що подальші заходи щодо реформування системи охорони здоров'я повинні бути сконцентровані на коригуванні реформи з урахуванням пріоритетності вирішення проблемних питань, які виявила ситуація з поширенням пандемії COVID-19. За словами А. Данилова, президент України також поставив завдання забезпечити "максимально можливе збільшення заробітної плати середнього медичного персоналу", - повідомляє пресслужба РНБО за підсумками виїзного засідання в Краматорську, передає "ZN.UA".

Відзначається, що на засіданні було розглянуто питання про стан національної системи охорони здоров'я та невідкладні заходи щодо забезпечення громадян України медичною допомогою, і прийнято відповідне рішення.

Нагадаємо, нещодавно президент України Володимир Зеленський підписав законопроєкт про підвищення мінімальної зарплати медикам.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, на Харківщині медики перекрили трасу, вимагаючи виплатити заборгованість із зарплати.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини